Fakulta elektrotechniky a informatiky
 
 

Internáty

 

Internáty Jedlíkova 9 sú internátmi pre študentov Fakulty elektrotechniky a informatiky a Ekonomickej fakulty. Sú súčasťou vysokoškolského komplexu internátov Jedlíkova. Umiestnenie internátov je na sídlisku Luník VIII, čo je v blízkosti obchodných centier Optima a Kaufland.

Štandardná izba internátov je delená na dve bunky, ku ktorým patria sociálne zariadenia a malá chodba so skriňami a chladničkou. Každá bunka je dimenzovaná pre dvoch študentov (štyria študenti na izbu), pričom každý z ubytovaných študentov má k dispozícií posteľ, nočný stolík, poličku, skrinku s policami a pracovní stôl.

Vybavenie samotných internátov je na pomerne vysokej úrovni, ich nadštandard indikuje bezprostredná blízkosť k jedálni, telocvičniam, športoviskám, práčovni a k množstvu zaujímavých lokalít vytvorených pre študentov. Na internátoch pôsobia pod záštitou Študentskej rady študentské kluby Rádio9, Študentská televízia, PC Klub a takisto moderne vybavená posilňovňa.

Možnosti aktívneho využívania voľného času podporuje Študentská rada, ktorá spolu s klubmi organizuje veľké množstvo spoločenských a športových podujatí. K týmto ich aktivitám možno pripočítať aj 24 hodín denne otvorenú práčovňu, kino, posilňovňu, študovňu či stolnotenisovú miestnosť - všetko prístupne a areáli internátu. Vo večerných hodinách sú študentom ubytovaným na internátoch dostupné aj telocvične, veľká stolnotenisová miestnosť či ihriská na squash, florbal a množstvo iných športov.
Možnosti interaktívnej výučby s výpočtovou technikou umožňujú miestnosti InstallFestu (zriadené PC Klubom) alebo Univerzitná Internetová Kaviareň.

Cena ubytovania na internátoch je 46,47 € mesačne (139,41 € pri platbe za 3 mesiace), pričom pri ubytovávaní je nutné zaplatiť aj štandardný poplatok za nezistené škody a príspevok na Študentskú radu.

www.intrak.sk

 
 
Visitor :: Login ::