Aktuálna ponuka voľných pracovných pozícií

2.7.2024

TU nájdete ponuky od firiem Ceragon Networks, GymBeam, Technická inšpekcia SR alebo Enitech.

1.7.2024

Ukončenie bakalárskeho štúdia a odovzdávanie dokladov podľa študijných programov

sa uskutoční dňa

10. júla 2024 (streda)

v AULE MAXIMA Technickej univerzity v Košiciach.

Viac informácií nájdete TU.

Zápis predmetov a do rozvrhu na akademický rok 2024/2025

Data Analyst for Marketing Automation (Python or SQL)

7.6.2024

Bronzový partner našej fakulty hľadá nové posily do tímu, ktorý sa venuje automatizácii marketingu.

Viac informácií nájdete TU.

Accenture SAP Meetup

3.6.2024

Strieborný partner našej fakulty pozýva na ďalší Accenture SAP Meetup, kde máte jedinečnú príležitosť stretnúť odborníkov v oblasti ABAP programovania a zároveň môžete získať hlbšie znalosti o nástroji "ABAP Test Cockpit (ATC)". Accenture experti vás prevedú základnou konfiguráciou plánovania testov a poskytnú neoceniteľné rady, ako jednoducho prechádzať výsledkovým zoznamom a filtrovať zistenia na základe rôznych kritérií. Taktiež sa s Vami podelia o praktické spôsoby riešenia „readiness check issues”, čerpané priamo z ich skúseností z rôznych projektov.

Ak sa nemôžete zúčastniť osobne, využite možnosť pripojiť sa online, viac informácií nájdete TU.

Uznávanie v minulosti absolvovaných predmetov

3.8.2022

Vážení študenti, dovoľujeme si Vám pripomenúť, že podľa Pokynu dekana č. 2/2008 (vydanie č. 3), uznanie v minulosti absolvovaných predmetov sa môže povoliť len pre obsahovo ekvivalentné predmety s hodnotením A, B a C.